Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü Astrolog Sayarı, 2017 burç yorumlarını paylaştı

Ünlü Astrolog Sayarı, 2017 burç yorumlarını paylaştı

Magazin

Ünlü Astrolog Sayarı, 2017 burç yorumlarını paylaştı

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, meraklılarına 12 burç olarak zor bir dönemden geçiyoruz diyerek burçların 2017 yılını Eskişehir’den yorumladı.

<

JLL Türkiye tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nde katıldığı etkinlik öncesi İHA’ya açıklamalarda bulunan Sayarı, 12 burcun zor bir dönemden geçtiğini söyledi.

2017’nin ilk altı ayının bütün burçlar adına yüzleşmeler dönemi olduğunu belirten Sayarı, “Ama burçları tek tek değerlendirirsek, yılın iki tutulması da şubat ayında. İlki aslan-kova aksında ilk ay tutulması. İkinci tutulma ise 19 Şubat’ta balık-başak aksında güneş tutulması” dedi.

Sayarı’nın tek tek burç yorumları ise şöyle:

Koç Burcu, “Koçlar, hayatlarını değiştirme, yaşam performanslarını arttırma konusunda arayış aynı zamanda mücadele geçirirken yapamadıklarını yapacaklar.”

Boğa Burcu, “Boğalar, evine, düzenine, tamamen hayatın kalitesini arttırmaya konsantre olacaklar.”

İkizler Burcu, “İkizler, iyi para kazanmak isteyecekler ama paranın peşinden koşarken geç kalabilirler. O yüzden sakin olmaları gerekiyor.”

Yengeç Burcu, “Yengeç için kararlı olmanın deneyimleneceği bir yıl olacak. İlişkilerde, birlikteliklerde, iş ve kariyer hayatlarında.”

Aslan Burcu, “Özellikle aslanlar için karanlık bütün duygularının aydınlanacağı, belirsizliklerin sona ereceği bir yıl olacak. Yaşamlarında bir nevi insan detoksundan geçecekler. Dostum kim, rakibim kim, kim benim hayrıma kim değil, bununla yüzleşecekler.”

Başak Burcu, “Başakların sağlığa çok dikkat etmeleri gerekiyor. İlişkilerde de kalıcı olmayı önemsemek gerekiyor.”

Terazi Burcu, “Terazi, adaletin peşinden koşarken kendine ettiği haksızlıkları görecek. Yanlış enerjiden sıyrılabilecek.”

Akrep Burcu, “Çok çalışacak, çok üretecek. Hırslarından, intikam duygularından arınacak. Aynı zamanda birçok akrepte, aile hayatında denge ve düzen ön planda olacak.”

Yay Burcu, “Evlenecek, yuva kuracak, baba olacak, anne olacak. Önemli sorumluluklar alacak. Belki Satürn’den dolayı eksik bilgilerini öğrenecek. Kendini çok iyi geliştirecek ama hayat alanında başöğretmen Satürn, birçok Yay’a farkındalığı kazandıracak.”

Oğlak Burcu, “Oğlak, eskiyi yıkıyor. Yeniyi kuruyor. Düzenin ve güvenin önemini deneyimleyecek.”

Kova Burcu, “Kova, çalışacak, üretecek. İyi bir öğrenci olacak. 2017 boyunca özellikle kovaların kardeşleriyle, aile içi ilişkilerinde haksızlıkları, belirsizlikleri bitirmesi gerekiyor ve dargınlıktan, küslükten arınması gerekiyor. Rakip bir yıl ama çalışarak her şeyi başarabilecekler. Çok çalışacaklar, az dinlenecekler. Kovalar için sağlığa dikkat diyorum.”

Balık Burcu, “Balıklar ise, geçmiş-gelecek-şimdiki an arasında araf duygularda kalabilirler. Hayat üç gün. Dün-bugün-yarın. Ama hayat bir gün, o da bugün. Dolayısıyla benim balıklara tavsiyem, tutulmaların verdiği etkiyle, gizliyle-saklıyla işiniz olmasın. Şimdiki anı doğru yaşayın ve geleceğe konsantre olun.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı