Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

UNICEF yemeğinde Kerem Bürsin rüzgarı

UNICEF yemeğinde Kerem Bürsin rüzgarı

Özel Haber

UNICEF yemeğinde Kerem Bürsin rüzgarı

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, UNICEF Türkiye Milli Komitesi tarafından düzenlenen, destek amaçlı gala yemeğine katılarak, geceye renk kattı.

Rutin olarak düzenlenen gala yemeğine, UNICEF Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Tezer Kutluk ve UNICEF Türkiye Temsilcisi Philippe Duamelle ev sahipliği yaptı.

11 Nisan Salı akşamı, 70’inci kuruluş yıl dönümü kapsamında Ankara’da düzenlenen gala yemeğinde, UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi başarılı yazar Ayşe Kulin’in yanı sıra, ilk İyi Niyet Elçisi Nilüfer ve Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yıldızı Kerem Bürsin katıldı.

Büyükelçiler, yabancı misyon şefleri ve çok sayıda davetlinin de yer aldığı gecede, yakışıklı oyuncu gecenin ilgi odağı idi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı