Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ümraniye platosunda büyük karışıklık

Ümraniye platosunda büyük karışıklık

Film Haberleri

Ümraniye platosunda büyük karışıklık

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Sezen Aksu’ya ait yeniden yorumladığı şarkının klip çekimlerini gerçekleştirdiği Ümraniye platosunda, Arif V 216’ında çekimleri yapılıyordu.

Ferhat Göçer, Sezen Aksu’ya ait olan “Yaz Bitmeden” şarkısını yeniden yorumlamış, şarkının klibini de Ümraniye platolarında çekmişti.

Ancak 2018’de vizyona girecek olan Arif V 216 filminin çekimlerinin de bu platoda yapılması ve film için hazırlanan dekor ve ortamların, klip çekiminde yer alması büyük bir soruna yol açtı.

Bu görüntülerin klipte yer aldığını fark eden Arif V 216 film ekibi duruma hemen el koyarak, Göçer ve ekibi ile görüştü.

Ferhat Göçer ve klibin yönetmeni Hasan Kuyucu’ya yapılan rica da klibin silinmesi istenince, ekip filmin gizliliği için bu isteği kırmadı ve çekilen klip çöpe atılmış oldu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı