Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ümit Kantarcılar yeni villası için servet ödedi!

Magazin

Ümit Kantarcılar yeni villası için servet ödedi!

Ümit Kantarcılar yaşanan güvenlik problemleri sonrasında yeni bir villa satın aldı.

Ümit Kantarcılar hayranlarının eski evinin adresini öğrenmeleri ve yaşanan güvenlik sorunları dolayısı ile kendisine yeni ev arayışı içerisine girmişti. En son Kanatsız Kuşlar dizisinde rol alan ve aylık binlerce lira kazancı söz konusu olan Ümit Kantarcılar, paraya da acımayacak 2.5 milyon TL değerinde Beykoz’da 6+1 villa satın almıştı. 

Aldığı villanın adresinin öğrenilmemesi için büyük çaba gösteren ve güvenlikli bir siteden villa satın aldığı iddia edilen oyuncunun aldığı villanın 2.5 milyon TL değere sahip olmasının yanında geniş bir villa olduğu iddia edildi.

Mimarisine Özel Önem Gösterdi

Kızı için ayrı oyun odası, kendisi için çift giyim odası ve yatak odası ile birlikte Playstation odası ayıran Kantarcılar, bununla birlikte evin dekoru ve içerisine mimari açısından özel bir önem gösterdiği iddia edildi. 650 bin dolar (2.5 milyon TL) ödeyerek satın aldığı villasının salon kısmına da özel önem verdiği belirtilen oyuncunun yeni evinde ailesi ile daha güvenli vakit geçirmeye başladığı tahmin ediliyor. Levazım’daki evine güvenlik önlemlerini aşarak gelen hayranları Ümit Kantarcılar’ın ve ailesinin güvenliğini riske atmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı