Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ulusal Foto Safari’de dereceye girenler ödüllerini aldı

ulusal foto safarii

Kültür Sanat

Ulusal Foto Safari’de dereceye girenler ödüllerini aldı

İzmir’de Kuş Cennetini tanıtmak amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri törenle takdim edildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar İzmir Şube Müdürlüğü ile İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Birliğinin desteğiyle düzenlenen “Kuşlar ve Memeliler” konulu ulusal foto safari adı verilen yarışmanın ödülleri sahiplerine teslim edildi.

Tehlike altındaki çok sayıda kuş türüne ev sahipliği yapan ve dünyanın sayılı kuş sulak alanlarından olan İzmir Kuş Cenneti foto safari yarışmasına ise 130 eser katıldı. 130 fotoğraf arasından, ilk 3 derece ile 7 mansiyon ve 15 sergilenmeye değer eserler belirlendi. Törende, birinci eserin sahibi Selma Kılıçaslan’a ödülünü İzmir Büyükşehir Belediyesi Koruma Kontrol Dairesi Başkanı Yıldız Devran, ikinci eser sahibi Oğuz Altun’a ödülünü Doğa Koruma ve Milli Parklar Sulak Alan Şube Müdürü Mehmet Uzuner, üçüncü eserin sahibi Turgut Ege’ye ise İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Birliği Birlik Müdürü Dr. Tamer Seyis verdi.


  • ulusal foto safarii
  • ulusal foto safariden kareler 2
  • ulusal foto safariden kareler
  • ulusal foto safarii
  • ulusal foto safariden kareler 2
  • ulusal foto safariden kareler

Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı