Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Uğur Yücel, tabut sahneleri çekiminde fenalaştı

Uğur Yücel, tabut sahneleri çekiminde fenalaştı

Dizi Haberleri

Uğur Yücel, tabut sahneleri çekiminde fenalaştı

Geçtiğimiz haftalarda Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi İçerde’ye katılan, rol gereği Kebapçı Celal’in can düşmanı Kudret karakterine can veren Uğur Yücel, çekim esnasında zor anlar yaşadı.

Usta oyuncunun diri diri mezara gömüldüğü sahnenin çekimleri esnasında fenalaşması, aynı sahnenin 5 kere yeniden çekilmesine neden oldu.

Kebapçı Celal’in baş düşmanı Kudret ile usta oyunculuğunu bir kez daha ortaya koyan Uğur Yücel, Kebapçı Celal’i avlamak isterken, av oldu.

Polis Mert’in, Celal Baba’ya muhbirlik yaptığını öğrenen Kudret, Mert ve Celal’in bağlantısını kanıtlı hale getirebilmek için bir oyun hazırladı.

Kulağı delik Celal’in bu oyun planını öğrenmesi ile Kudret’i tuzağa düşürmesi sonrasında, onu diri diri mezara koydu ve üstüne toprak attı.

Bu sahnenin çekimlerinde de fenalaşan Uğur Yücel, “Kapalı ve dar yerde kalma korkum var. Üzerime bir de toprak atılınca fenalaştım. Canlı canlı tabuta girmek ne fena bir şeymiş” açıklamasında bulundu.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı