Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Uğur Işılak kuzenini kaybetti

uğur ışılağın kuzeni vefat etti

Magazin

Uğur Işılak kuzenini kaybetti

AK Parti’li eski İstanbul Milletvekili şarkıcı Uğur Işılağın kuzeni geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Şereflikoçhisar’ın Hamzalı Mahallesi’nden olan Ersin Ünver, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Akyurt ilçesinde itfaiyeci olarak çalıştığı, eğitim için gittiği Nevşehir’de kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdiği belirtildi.

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden kuzeni Ersin Ünver’in cenaze törenine katıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesinde itfaiyeci olarak görev yapan Ersin Ünver’in eğitim sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını kaybetmesi ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Halasının oğlu olan Ünver’e son görevini yapmak için Uğur Işılak’ta cenaze törenine katıldı. Ersin Ünver’in cenaze namazı öğle namazı sonrası Aziz Mahmut Hüdai Camii’nde kılındı, Hamzalı Mahallesi mezarlığında toprağa verildi. Akrabasının cenazesinde duygu dolu anlar yaşayan Uğur Işılak, daha sonra ilçeden ayrıldı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı