Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ufak Tefek Cinayetler’de 2 isim daha belli oldu

Ufak Tefek Cinayetler'de 2 isim daha belli oldu

Dizi Haberleri

Ufak Tefek Cinayetler’de 2 isim daha belli oldu

İlk olarak, başrolde oynayacak 4 kadın oyuncunun ilki için geçtiğimiz sezon ekranlara gelen ve fenomenleşen Poyraz Karayel’de rol alan Burçin Terzioğlu ile anlaşan Ay Yapım, 2 isimle daha anlaştı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde, başrol oyunculuğu için son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem ile Aşk ve Gurur dizisinde oynayan Tülin Özen ile yine son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynayan Aslıhan Gürbüz ile anlaşıldı.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Ali Bilgin’in de yönetmenliğini yapacağı dizi için Gökçe Bahadır’a da teklif götürülmüş ancak anlaşma sağlanamadı. Zekeriyaköy’de kiralanan bir villada çekimleri yapılacak dizi de, Derya Beşerler’de manikürcü rolü ile izleyici karşısına çıkacak.

Mert Fırat’ın da erkek başrol olarak yer aldığı dizi de, Fırat, Burçin Terzioğlu’nun sevdiği adam olarak ekrana çıkacak. Toplamda 4 kadın başrol oyuncunun olacağı dizi için Burçin Terzioğlu, Aslıhan Gürbüz ve Tülin Özen ile anlaşılırken, 4. isim için görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı