Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ufak Tefek Cinayetler 8.Bölüm’de Ortalık karışacak

Dizi Haberleri

Ufak Tefek Cinayetler 8.Bölüm’de Ortalık karışacak

Ufak Tefek Cinayetler 8

Ufak Tefek Cinayetler 8.Bölüm’de Ortalık karışacak

Star TV’nin yeni sezonunda büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve Salı akşamları ekrana gelen fak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölümü ekranlara gelecek. 8. bölümü ile birlikte bu akşam yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ortalık karışacak ve kızların birbirleri arkasından yaptıkları oyunlar ve numaralar devam edecek.

Ufak Tefek Cinayetler 8.Bölümünde Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta oldukça heyecanlı bir yerde biten ve Pelin’in Oya’nın Serhan ile olduğunu düşünmesi, Merve’nin ise Oya’nın Taylan ile birlikte olduğunu düşünmesi üzerine iki kadının da hayatlarının alt üst olma noktasına geldiği bir olay yaşanacak. Ahlakı ve aşkı arasında sıkışıp kalan Oya’nın vereceği karar ve olacak?

Bütün kadınların güçlerini kocalarının maddi durumlarından aldıkları Sarmaşık Sitesi kadınları arasında Oya, tek başına yalnız bir kadın olarak kendisini koruyabilecek mi? Arzu cephesinde işler daha iyiye giderken evi kendisine kaptırmış olmanın verdiği hınç ile Burcu, Sarmaşık Sitesi’nden Mehmet ile kendisine yeni bir ev beğenir. Arzu’ya komşu mu olacaktır?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı