Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuvana Türkay’ın Alper Potuk aşkı

Tuvana Türkay'ın Alper Potuk aşkı

Magazin

Tuvana Türkay’ın Alper Potuk aşkı

Geçtiğimiz Pazartesi günü yayınlanan son bölümü ile ekranlara erken veda eden Deli Gönül dizisinin güzel yıldızı Tuvana Türkay, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf’a eklediği yorumda, Alper Potuk’a aşkını bir kez daha ilan etti.

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile bir süredir birlikte olan güzel oyuncu, sevgilisinin kendisine hediye ettiği minik köpeği ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

‘A’ ŞİFRELİ AŞK İLANI

Paylaştığı fotoğrafa, “Sevmek güç veriyor. Sevilmek hAyat” notunu ekleyen güzel oyuncunun, hayat’ta ki A harfini büyülterek yazması, Alper Potuk’u kastediyor şeklinde yorumlandı.

600 bine yakın takipçisi olan Tuvana Türkay, daha önce de yaptığı paylaşımlar ile Potuk’a olan aşkını dile getirirdi. Bu son paylaşımı ile de bir kez daha yarım milyonun üzerinde takipçisine aşkını haykırmış oldu.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı