Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Türkler Çıldırmış Olmalı 2’de Zeynep Beşerler sürprizi

Film Haberleri

Türkler Çıldırmış Olmalı 2’de Zeynep Beşerler sürprizi

Geçtiğimiz günlerde Türkler Çıldırmış Olmalı filminin devam filmi olan ikincisinin çekileceğini, maceranın nerede geçeceğini duyurmuştuk.

Türkler Çıldırmış Olmalı 2'de Zeynep Beşerler sürprizi

Serinin ilk filminde, Afrika’ya giden kahramanlarımız, burada fidye için kaçırılan bir Türk iş adamı, eşi ve çocuğunu kurtarma operasyonuna girişmişlerdi.

Daha önce ki filmin kadrosunda yer alan oyuncuların, serinin ikinci filminin çekim tarihleri için uygun olması nedeni ile tekrar bir araya gelecekler.

Murat Aslan’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin yapımcılığını Avşar Film üstlenirken, kadrosunda ilk filmde olduğu gibi, Peker Açıkalın, Önder Açıkbaş, Ruhi Sarı, Erdem Akakçe, Duru Bazan ve Timur Acar yer alacak.

İlk filmde komutan pozisyonunda olan, evlendiği 2013 yılından bu yana herhangi bir projede yer almayan, en son Arka Sokaklar’da Komiser Melek karakterine hayat veren Zeynep Beşerler’de serinin devam filminde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Zeynep Beşerler’in canlandırdığı karakter ilk filmde öldüğü için kadro oyuncusu olarak yer alamadığı filmde, flashbackler üzerinden filmim bir parçası olarak beyazperde’de boy gösterecek.

Türkler Çıldırmış Olmalı 2 filmi’nde macera bu sefer Arabistan’da geçecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı