Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Turkcell TV+’da yeni yılda daha fazla kanal izlenebilecek

turkcell tv+ a yeni kanallar ekleniyor

Televizyon

Turkcell TV+’da yeni yılda daha fazla kanal izlenebilecek

Turkcell’in kişisel televizyon platformu Turkcell TV+ yeni yıl ile birlikte yeni kanallar ekleniyor.

Turkcell, yeni yılda belgesel kanalları Discovery Channel HD, Animal Planet HD, Discovery Science HD ve spor içerikli Eurosport 1 HD ve Eurosport 2 HD’yi TV+ platformuna eklediğini açıkladı.

Turkcell’in televizyon, bilgisayar veya mobil cihazlardan izlenebilen kişisel TV platformu Turkcell TV+, Discovery Networks Grubu’na ait Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanallarını platformuna eklediğini açıkladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre; Discovery’nin Discovery Channel HD, Animal Planet HD, Discovery Science HD, Eurosport 1 HD ve Eurosport 2 HD olmak üzere beş kanalını platformuna ekleyen Turkcell TV+’ın yarısı HD olmak üzere toplam kanal sayısı 120’yi aştığı bildirildi.

Ayrıca uygulamayı yükleyen kullanıcıların ilk ay ücretsiz deneyebileceği, ‘TV+’ın, herkesin kullanımına açık olduğu Turkcell’lilere TV izlerken kullanabilecekleri mobil internet paketleriyle birlikte sunulduğu belirtildi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı