Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Türkan Şoray’ın sağlık durumu iyi!

Türkan Şoray'ın sağlık durumu iyi!

Magazin

Türkan Şoray’ın sağlık durumu iyi!

Kısa bir süre önce Cushing sendromu gerekçesi ile ameliyat olan Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, doktorunun tavsiyesi üzerine evinde dinleniyor.

Yeşilçam’ın efsanelerinde Sultan lakaplı Türkan Şoray, kortizol salgılanmasının artması olarak bilinen Cushing sendromu nedeni ile ameliyat edilmişti.

Belediye tarafından düzenlenecek olan açık hava sineması etkinlikleri kapsamında yarın Alaşehir’e gidecek olan Şoray, kariyerinde ki en önemli filmler arasında yer alan ve 40. yılını dolduran Selvi Boylu Al Yazmalım filminin gösteriminde onur konuğu olarak yer alacak.

Efsane oyuncu, ameliyat sonrasında evinde istirahatini sürdürürken, sosyal medya hesabından takipçilerini sağlık durumu ile ilgili bilgilendirirken, iyi olduğunu duyurdu.

Sosyal medya’dan yayınladığı fotoğraf’a şu notu düştü: “İstirahat ile geçen günler… Cushing (kortizol salgılanmasının artması) nedeniyle Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu tarafından başarılı bir ameliyat geçirdim. Üç haftalık istirahat sonrasında kendimi iyi hissediyorum”

Türkan Şoray'ın sağlık durumu iyi!


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı