Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tümer Metin ve Gamze Topuz ilişkisi bitti

Tümer Metin ve Gamze Topuz ilişkisi bitti

Magazin

Tümer Metin ve Gamze Topuz ilişkisi bitti

Spor hocalığını yapan sevgilisi ile birlikteyken, eski futbolcu Tümer Metin ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu Gamze Topuz, sosyal medyadan yaptığı bir açıklama ile 8 aylık ilişkilerinin bittiğini duyurdu.

Eski futbolcu Tümer Metin ve Gamze Topuz ilişkisi 8 ayın ardından sona erdi. Geçtiğimiz haftalarda sokak ortasında birbirine bağırışması ile gündeme gelen çift ilişkisini bitirme kararı aldı.

Büyük bir skandal ile başlayan büyük aşk, paylaştıkları fotoğraflar ile çok mutlu olduğunu her fırsatta belirtmelerine rağmen bitti. Gamze Topuz, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile ayrıldıklarını açıkladı.

Birlikte çekildikleri tüm fotoğrafları sosyal medya hesabından kaldırıldığı gözlenen Topuz, instagram hesabından ayrıldıklarını şu açıklama ile duyurdu:

Tümer Metin’le 8 aydır sevgiyle sürdürdüğümüz ilişkimizi, birbirimizi yormamak, aramızdaki sevgi ve saygıyı yitirmemek adına sonlandırma kararı aldık. Bu hassas dönemde sizden de aynı hassasiyeti göstermenizi önemle rica ediyorum.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı