Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuluyhan Uğurlu’dan piyano resitali

tuluyhan uğurlu bir anadolu kahramanı mehmet akif ersoy konseri

Kültür Sanat

Tuluyhan Uğurlu’dan piyano resitali

Ünlü piyano virtüözü Tuluyhan Uğurlu, Mehmet Akif’in bestelenmiş şiirleri ile hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir konser verdi.

Uğurlu, Bülent Ecevit Üniversitesi Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde verdiği piyano resitalinde salonu hınca hınç dolduran kalabalığa unutulmaz bir müzik keyfi yaşattı.

Türkiye’nin sahip olduğu en önemli piyano virtüözlerinden biri olarak gösterilen Tuluyhan Uğurlu, milli şairi anma gecesinde Mehmet Akif’in bestelenmiş şiirlerini seslendirdi. Uğurlu, konserde ayrıca kendi eserlerine de yer verdi. Bülent Ecevit Üniversitesi Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserin ev sahipliğini BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer yaptı. Konsere Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Yağız ve eşi, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Emniyet Müdürü Ahmet Turanlı, İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi ve protokol üyelerinin yanı sıra öğretim üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Yaklaşık iki saat süren konserin sonunda Uğurlu’ya çeşitli hediyeler verildi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı