Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tülin Şahin ve Memet Özer’in ayrılık sebebi “Çocuk” oldu

Tülin Şahin ve Memet Özer'in ayrılık sebebi "Çocuk" oldu

Magazin

Tülin Şahin ve Memet Özer’in ayrılık sebebi “Çocuk” oldu

Sivaslı Cindy olarak da bilinen Tülin Şahin ve Mehmet Özer çiftinin evliliklerinde çatlak olduğu, üstlerinde kara bulutlar dolaştığı bunun neticesinde de ayrıldıklarını duyurmuştu.

12 yıldır evli olan ünlü manken Tülin Şahin ve Memet Özer çiftinin ayrılık sebeplerinin, çocuk isteği olduğu ortaya çıktı.

Memet Özer uzun süredir bebek sahibi olma isteğine sahipken, güzel manken’in ‘bebek’ sahibi olmaya sıcak bakmadığı, kariyerini etkileyeceği için istemediği iddia edildi.

Bir dönem Renkli Sayfalar’ı da sunan Müge Dağıstanlı, Posta gazetesinde ki köşesinde çiftin ayrılmalarında ki nedeni ortaya çıkardı.

Dağıstanlı’nın haberine göre, “Memet Özer 12 yıl boyunca çocuk sahibi olmak istedi. Tülin Şahin ise mankenlik kariyerini ön planda tuttu.

Şahin; doğum yaparsa vücut ölçülerinin bozulmasından ve uluslararası mankenlik ajanslarıyla yaptığı iş bağlantılarının iptal olmasından korktu.

Eşi Memet Özer ile çocuk meselesi nedeniyle başlayan kavgaları yıllar geçtikçe büyüdü ve çift sonunda koptu.”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı