Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuğba Özay’ında podyumda olduğu, Gazi ve şehit yakınları için defile düzenlendi

Tuğba Özay'ında podyumda olduğu, Gazi ve şehit yakınları için defile düzenlendi

Magazin

Tuğba Özay’ında podyumda olduğu, Gazi ve şehit yakınları için defile düzenlendi

Birlik ve beraberlik çağrısının yapıldığı, Ordu’da Tuğba Özay’ın da katıldığı defileden elde edilen gelir gazi ve şehit yakınlarına bağışlandı.

<

Ordu’da bir gelinlik mağazası ve kuaför firmasının katkılarıyla düzenlenen, ünlü manken Tuğba Özay’ın da katıldığı defilede elde edilen gelir gazi ve şehit yakınlarına bağışladı.

Ordu’da hizmet veren bir gelinlik mağazası ve kuaför firması tarafından gazi ve şehit yakınları yararına defile düzenlendi. Bir otelde düzenlenen defilede birçok mankenin yanı sıra ünlü manken Tuğba Özay’da podyuma çıktı. Gelinlik ve şaç tasarımlarının gösterildiği defilede podyuma çıkan ünlü manken Tuğba Özay mini bir konser verdi. Defilede ayrıca şehit ve gazi çocukları mankenlerle birlikte podyuma çıkarak ellerindeki Türk bayrakları ile birlikte Onuncu Yıl Marşını söyledi. Gerçekleşen defilede elde edilen gelir ise gazi ve şehit yakınlarına bağışlandı.

Defilenin ardından İHA muhabirine açıklamalarda bulunan ünlü manken Tuğba Özay birlik ve beraberlik mesajı verdi. Son dönemde artan terör olaylarına dikkat çeken Özay, “Ülkemiz çok zor günlerden geçiyor. Çok acılar yaşadık ve hiçbirinin üzerini kapatmış değiliz, hiçbirini unutmadık unutmayacağız da. Düşmanın istediği şey üretimin durması, hayatın durması, insanların korkması, sinmesidir. Biz Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında yaşayan tüm insanlar birlik ve beraberlikle ötekileştirmeden ayrıştırmadan tek yürek ve tek nefes olarak mücadele edeceğiz. Özellikle bu tip organizasyonlarla korkmadığımızı ve yılmadığımızı göstermeye çalışıyoruz” dedi.

Düşmanların tek isteğinin ülkeyi bölmek olduğunu ve Türk milleti olarak buna izin vermeyeceklerine dile getiren Özay, “Burada ideoloji önemli değil, parti önemli değil. Türk’ü ile Kürd’ü ile Laz’ı ile Çerkez’i ile bu ülke artık tek yürek olsun. Bunu becerelim. Çünkü düşmanın istediği bölmektir. Böl, parçala, yönet. Biz buna izin vermeyeceğiz” diye konuştu.

Programı organizatörlüğünü üstlenen Hasan Necati Akbulut ise yaptığı konuşmada yapılan etkinliğin faydalı olması temennisinde bulundu. Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren Akbulut, herkesin elinden geleni yapması gerektiğini söyledi. Defilenin gerçekleştirilmesinde önemli bir katkı sunan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ufuk Ünal’da yaptığı konuşmada, ülkenin birlik ve beraberliğinin asla ve asla bozulmayacağının vurgusunu yaptı.

Şehit ve gazi yakınları yararına düzenlenen defile, verilen kokteylin ardından sona erdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yeni Haberler

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Akıl Defteri Gizemli Bir Film

← yazdı14 Ocak 2018

Film Haberleri

12 Maymun Bir Çok Dalda Ödül Aldı

← yazdı14 Ocak 2018

Film Haberleri

Aşkın 500 Günü Sürükleyici Film

← yazdı13 Ocak 2018
Yukarı