Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuba Peksayar’dan görüntülü kanıt

Tuba Peksayar'dan görüntülü kanıt

Magazin

Tuba Peksayar’dan görüntülü kanıt

Ozan Doğulu ve Tuba Peksayar, geçtiğimiz hafta Arnavutköy’de bulunan Whisper adlı mekanda, dışarıda magazin muhabirlerinin çektiği fotoğraf karelerinde öpüşüyorlarmış gibi göründükleri için magazin gündemine bomba gibi düşmüşlerdi.

Dışarıdan çekilen fotoğraflarda öpüşüyormuş gibi görünen ikilinin, muhabirleri fark etmesi sonrası mekanın ışıklarını söndürdüğü de iddia edilmişti.

Bu konu ile ilgili Tuba Peksayar, ‘Ozan arkadaşım be’ diyerek görüntülerin göründüğü gibi olmadığını, aralarında bir ilişki bulunmadığını belirtmişti.

Bu açıklamalarına rağmen, Ozan Doğulu’nun eşi görüntüler sonrası arkadaşı olan Peksayar’a ilk tepkisini kendisini takipten çıkararak göstermişti.

Bu yaşananlar sonrasında Tuba Peksayar, avukatı Gülgün Çavuşoğlu’nun ofisinde habercilerle bir araya geldi ve bir açıklamada bulunarak, mekanın kamera görüntüleri ile kanıtlı bir sunum yaptı.

Fotoğrafın çekiliş açısı nedeni ile öpüşüyorlarmış gibi göründüklerini belirten Peksayar, “Dört açıdan kamera görüntüsü var, hiçbirinde öpüşme yok, herkese gösterebilirim. Biz Ozan’la arkadaşız, orada başka arkadaşlarımız da vardı. Sadece eğlenip dans ettik” diyerek o iddiaları yalanladı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı