Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuba Büyüküstün ve Ferzan Özpetek yemek sonrası konuştu!

Magazin

Tuba Büyüküstün ve Ferzan Özpetek yemek sonrası konuştu!

Halit Ergenç, Mehmet Günsur, Tuba Büyüküstün ve Nejat İşler’in başrollerinde yer aldığı, ünlü yönetmen Ferzan Özpetek imzalı filmin oyuncularından Tuba Büyüküstün ve Ferzan Özpetek yemek sonrası görüntülendiler.

Tuba Büyüküstün ve Ferzan Özpetek yemek sonrası konuştu!

İstanbul Kırmızısı adlı sinema filminde rol alan Tuba Büyüküstün ile filmin yönetmeni Özpetek, Asmalımescit’te bir restaurant’dan çıkarken görüntülendiler.

Tuba Büyüküstün, kendisine boşanma sürecinde olduğu oyuncu eşi Onur Saylak ile ilgili sorulan soruyu tek bir cümle ile geçiştirerek cevapladı.

Muhabirlerin, Onur Saylak ile evleri ayırdığınız doğru mu? sorusuna “Doğru değil, iyi akşamlar” cevabını vermekle yetindi.

Ünlü yönetmen ise film ile ilgili yöneltilen soruları yanıtladı. Filmin Roma’da ki ön gösteriminin çok güzel geçtiğini belirtti.

Bugün İtalya’da, Cuma günü de Türkiye’de filmin gösterime gireceğini belirten Özpetek, Büyüküstün için İtalya’dan 3 kere kuaför geldiği sorularına ise şu yanıtı verdi: “O haber yanlış çıktı. Türkiye’deki kuaförümüz de saçını çok çok iyi kesti ama İtalya’dan üç kez geldi kuaför. Tarz yüzünden”

Öte yandan filmin gişe de başarısı ile ilgili ne gibi bir beklenti olduğu sorulduğunda da “Öyle bir bekletimiz yok. İyi olsun, sevilsin yeter” cevabını verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı