Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuba Büyüküstün UNICEF İyi Niyet Elçiliği’nden alınıyor mu?

Magazin

Tuba Büyüküstün UNICEF İyi Niyet Elçiliği’nden alınıyor mu?

2014 yılından bu yana UNICEF’in İyi Niyet Elçiliği görevini yürüten güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün bu görevden alınıp, yerine Serenay Sarıkaya’nın getirileceği iddia edildi.

Tuba Büyüküstün UNICEF İyi Niyet Elçiliği'nden alınıyor mu?

Takvim’de yer alan habere göre, adı yasak aşk skandalına karışan, evli olduğu sıralarda işletmeci Umut Emirgen ile aşk yaşadığı iddia edilen Tuba Büyüküstün’ün bu aşk skandalı, onu elçilik görevinden edecek.

Hatırlanacağı üzere, Tuba Büyüküstün ve Umut Emirgen’in birlikte fotoğrafları çekilmiş, Emirgen’de adamlarına talimat vererek silah zoru ile Takvim muhabirinin fotoğraf makinasını gasp ettirmişti. Şikayet üzerine tutuklanan, 1 ay sonrada serbest bırakılan Emirgen’in tutuksuz olarak yargılanmasına karar verilmişti.

Tahliye edildikten sonra Fransa’ya giderek, burada gözlerden uzak bir şekilde görüştükleri iddia edilen çift’in yaşadığı bu skandal Tuba Büyüküstün’e iyi niyet elçiliğini kaybettirecek.

Takvim’in bir diğer iddiası ise, Kerem Bürsin ile düzeyli bir ilişkisi olan, Ay Yapım imzalı Fİ’de rol alan Serenay Sarıkaya’ya bu teklifin götürüleceği yönünde.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı