Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

TRT 1’den yeni bir dizi daha: “Lise Devriyesi”

Dizi Haberleri

TRT 1’den yeni bir dizi daha: “Lise Devriyesi”

TRT 1’de yeni bir gençlik ve polisiye dizisi izleyicisi ile buluşmak için geri sayıma başladı. Lise öğrencisi bir grubun ve polisin hayatını konu alan yeni dizi Mart ayı’nın son haftası ilk bölümü ile ekranlara gelecek.

TRT 1'den yeni bir dizi daha: "Lise Devriyesi"

Genç oyuncular Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan ve usta isimler Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay ve Mehmet Çevik dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Daha önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan Eski Hikaye, 6 Mantı ve Show Tv’de yayınlanan Ne Münasebet dizilerinin yapımcılığını üstlenen ARC Film’in yapımcılığını yapacağı dizinin yönetmenliğini Yahya Samancı yaparken, senaristliğini de Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu ve Samed Aslan üstleniyor.

Aksiyon ve romantik komedi tadını yaşatacak olan Lise Devriyesi, gençlerin gelecek umutları ve hayalleri, arkadaşlık-aile ilişkileri yanı sıra polislerin üstünde ki görev yükü, meslekleri ve özel hayatları arasında sıkışıp kalmaları ve aile ilişkilerini konu edinecek.

TRT 1’in yeni dizisi Lise Devriyesi, 26 Mart 2017 Pazar günü ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşacak.

Lise Devriyesi Fragmanı

Loading the player...

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı