Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tolgahan Sayışman’dan paylaşım yasağı

Tolgahan Sayışman'dan paylaşım yasağı

Magazin

Tolgahan Sayışman’dan paylaşım yasağı

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, şubat ayında Dünya evine girdiği Almeda Abazi ile geçtiğimiz gün bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

Los Angeles’de yapılan nikah sonrasında, 40 günlük bir yurt dışı tatili yapan çift, önceki gün Kuruçeşme’de bir mekandan çıkarken görüntülendiler. Çift, basın mensupları ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Mekan çıkışında muhabirlerle sohbet eden çift, Arnavutluk’a ait bir televizyon kanalında yayınlanacak olan, çekimleri 3 gün süren bir belgesel’de rol aldıklarını, İstanbul’u en iyi şekilde de tanıtmaya çalıştıklarını ifade etti.

Çift’e sosyal medyada paylaştıkları fotoğrafların büyük ilgi gördüğü, takipçilerin beğeni yağdırdığı söylenilince de Abazi’den şaşırtan bir cevap geldi.

Eşi’nin paylaşım konusunda kısıtlama yaptığını belirten Abazi, “Daha neler neler var paylaşmak istediğim ama Tolga izin vermiyor.” dedi.

Almeda Abazi, “Çok samimi ve güzel fotoğraflarımız var. Ben bir şekilde paylaşmaya çalışacağı” diyerek de takipçilerine mutlu etti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı