Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tolgahan Sayışman, Murat Yıldırım’ı Fas’da yalnız bırakmadı

Tolgahan Sayışman, Murat Yıldırım'ı Fas'da yalnız bırakmadı

Magazin

Tolgahan Sayışman, Murat Yıldırım’ı Fas’da yalnız bırakmadı

2016’nın son haftasında İstanbul’da nişanlısı İmane Elbani ile Dünya evine giren Murat Yıldırım’ın, Fas’da katılamayan aile üyeleri için gerçekleştirdiği 2. düğünde dostları yalnız bırakmadı.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Almeda Abazi ile evlilik kararı alan ve nikah tarihini de belirleyen çift Fas’da ki düğünde Murat Yıldırım’ı yalnız bırakmadı.

Eski Türkiye güzellerinden ve dizi oyuncusu Tolgahan Sayışman, en son Asla Vazgeçmem dizisi ile ekranlarda boy göstermişti. Setlere geri dönen Bade İşçi ile ‘Eski Sevgili’ filminde başrolü paylaşacak olan yakışıklı oyuncu Fas’da gerçekleştirilen 2. düğüne katıldı.

Yakın dostunu bu özel gününde yalnız bırakmayan Sayışman ve Abazi çifti de bu fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı.

Sosyal medya’dan paylaştığı fotoğrafta da şu notu düştü:

“Değerli kardeşim Murat; sana ve sevgili eşin İmane ‘ye huzur,sağlık,mutluluk ve başarı dolu bir hayatı birlikte bir ömür boyu yaşamınız dileğimle… Ayrıca bizden misafirperverliğini ve sevgisini esirgemeyen tüm Fas’a sevgiler”


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı