Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tolga Sarıtaş yeni bölümde ”Gesi Bağları” türküsünü seslendirecek

Televizyon

Tolga Sarıtaş yeni bölümde ”Gesi Bağları” türküsünü seslendirecek

Tolga Sarıtaş bugün stüdyoya girerek dizide söyleyeceği şarkıyı seslendirdi.

Söz dizisinin en önemli başrol oyuncusu olan ve her bölümde yeni reyting rekorlarının kırılmasında çok aktif payı olduğu tahmin edilen Tolga Sarıtaş’ın yeni bölümde ekranlara kilitleyecek olduğu tahmin ediliyor. Kendi ağzından seslendirecek olduğu ”Gesi Bağları” türküsünü söylemek için bugün stüdyoya girdiği ve deneme çalışmalarının ardından türküyü seslendirdiği öğrenilen yakışıklı oyuncunun sesinin de oldukça fazla beğenilecek olduğu tahmin ediliyor.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Tolga Sarıtaş’ın ”Gesi Bağları” türküsünü seslendirecek olduğu yeni bölümde Yavuz annesinin ve ailesinin yaşadığı durumları daha net öğrenecek. Annesinin ”Agah” tarafından öldürüldüğünü öğrenecek olan ve son bir kez ”Agah” ile hesaplaşmaya gidecek olan Yavuz’un bu sırada yaşayacak olduklarının ekranlarda pür dikkat izlenecek sahneler olacağı öngörülüyor. 25 Aralık Pazartesi saat 20.00’da ekrana gelecek olan yeni bölümün ardından Tolga Sarıtaş‘ın seslendirdiği ”Gesi Bağları” türküsünün de YouTube üzerinden yayınlanacak olduğuna kesin gözü ile bakılıyor.

Dizinin geçmiş bölümlerinde reyting oranlarının birçok diziye oranla daha yüksek olduğu yeni bölümlerde de bu başarıyı oldukça fazla yakından takip edeceği tahmin edilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı