Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Timur Acar baba olmak için gün sayıyor

Timur Acar baba olmak için gün sayıyor

Magazin

Timur Acar baba olmak için gün sayıyor

Çakallarla Dans serisi ile herkesi kahkahaya boğan, son olarak da Atv ekranlarında yayınlanan Kertenkele dizisinde rol alan Timur Acar, bebeğini kucağına almak için gün sayıyor.

Kertenkele’de birlikte rol aldığı Eda Özerkan ile hayatını birleştiren Acar, hamileliğinin 37. haftasında olan eşi ile birlikte Eren Yiğit’in objektifine poz vererek, hamileliğin son zamanlarını ölümsüzleştirdi.

Fox Tv’de Gönder Gitsin adlı Cumartesi günleri yayınlanan programı sunan ancak beklenen ilgiyi görmeyince yayından kaldırılan yapım, Cumartesi akşamı itibari ile yerini Milyonluk Resim’e bıraktı.

Yeni sezonda da Neredesin Birader? adlı dizi ile izleyici karşısına çıkacak olan başarılı oyuncu, 10 gün sonra bebeğine kavuşacağı için heyecanlı olduğunu söyledi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı