Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tatlım Tatlım ekibi sinema kapattı!

Film Haberleri

Tatlım Tatlım ekibi sinema kapattı!

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin’in başrollerinde yer aldığı Tatlım Tatlım’ı izlemek için, filmin oyuncuları Etiler’de ki bir sinema salonunu kapattılar.

Tatlım Tatlım ekibi sinema kapattı!

Etilerde ki bir sinema salonunu kapatan komedi filminin oyuncuları, arkadaşları ile bir araya gelerek Etiler’de kapattıkları sinema filmini izlediler.

Süperstar Ajda Pekkan, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi yapımlara imza atan ve yakında yeni bir dizi projesi ile döneceği konuşulan Gülse Birsel, geçtiğimiz günlerde evlenmeleri sonrasında 40 gün sonra Türkiye’ye geri dönen Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti de filmi izleyenler arasındalardı.

Filmin oyuncularından Gupse Özay’ın filmi izlemek için sinemaya yalnız gelmesi dikkatlerden kaçmadı. Star Tv ile anlaşma imzalayan Barış Arduç, filmi izleyenler arasında yer almadı.

Basın mensuplarının sevgilisinin yokluğunu sorması üzerine de Özay, “Filmi izlemeyenlerle birlikte izleyeceğiz. Buraya gelen herkes beleşçi” diyerek güldürdü.

Filmi izleyenler büyük bir kahkaha ile filmi izlerken, Burak Kut’un da aralarında bulunduğu filmi birlikte izledikleri arkadaşları, gösterim sonrasında oyuncuları “bu başarılı yapım için” tebrik ettiler.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı