Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarkan’ın konser biletleri aylar öncesinden tükendi

Tarkan'ın konser biletleri aylar öncesinden tükendi

Magazin

Tarkan’ın konser biletleri aylar öncesinden tükendi

Türkiye’nin mega star’ı Tarkan’ın Mart ayının ilk haftası ABD’de vereceğe konsere ilgi büyük oldu. İlk konserin biletleri şimdiden tükenirken, diğerlerinin de tükenmek üzere olduğu öğrenildi.

2-3 Mart’ta Newyork’da Hammerstain Konser Salonunda verecek olan mega star’ın 2 Mart konser biletleri hayranları tarafından tüketildi.

5 Mart’ta da konserlerine Los Angeles’te bulunan The Novo by Microsoft da sahne alarak devam edecek olan Tarkan, Rihanna ve Jennifer Lopez gibi isimlerinde sahne aldığı bu yerlerde ki konserlerine olan yoğun bu ilgiden oldukça memnun.

Türkiye’de verdiği her konser’inde de biletleri tükenen ve tıklım tıklım insan dolma geleneğini, ABD’de de sürdürüyor olması da Tarkan’ı memnun ediyor.

104-165 dolar (390-620 TL) arasında değişen biletlere, Amerikalı ve Güney Amerikalı hayranlarının ilgisi büyük oldu.

Verdiği her konser’de müzik severleri coşturan Tarkan’ın, bu konserlerine yeni repertuvarını eklemesi bekleniyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı