Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarkan’dan çocuk cevabı

Tarkan'dan çocuk cevabı

Magazin

Tarkan’dan çocuk cevabı

Mart ayında verdiği konserler ile Amerika’yı sallayan megastar Tarkan, geçtiğimiz gün sıkı dostu olan müzisyen ve aranjör Ozan Çolakoğlu’nun stüdyosundan çıkarken görüntülendi.

Kısa süre önce Ozan Çolakoğlu, sosyal medyadan Tarkan’ın kucağında bir bebek ile fotoğrafını paylaşmış, sosyal medya kullanıcıları resimde ki not okuyana kadarda bebek kimin diye merak etmişti.

Çolakoğlu’nun stüdyosundan çıkarken, basın mensupları ile kısa süreli sohbet eden Tarkan, yeni albümü ile ilgili de konuştu.

Tarkan, 15 şarkılık bir albüm hazırladığını belirten megastar, yeni albümü ile ilgili de oldukça heyecanlı olduğunu saklamadı.

Muhabirler, Pınar Tevetoğlu ile evli olan Tarkan’a, geçtiğimiz günlerde Gülşen-Ozan Çolakoğlu çiftinin bebeklerini kucağına alıp fotoğraf çektirmesini de hatırlatılıp, “çocuk özlemi var mı?” diye soruldu.

Megastar Tarkan, soruya gülüp ardından, “Soracaksınız ya bahane ediyorsunuz paylaşımı” cevabını verdi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı