Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarkan kucağında bebekle

Tarkan kucağında bebekle

Magazin

Tarkan kucağında bebekle

Megastar Tarkan, Türkiye’de yakın arkadaşlarını ziyaret ederek, yeni doğan bebeklerini kucağına alıp fotoğraf çektirdi. Kucağında ki bebeğin kim olduğunu öğrenenler ise şaşkınlık yaşadı.

Megastar’ın kucağında ki bebek, aranjör Ozan Çolakoğlu ve Gülşen’in sır gibi sakladıkları güzeller güzeli bebekleri Azur Benan’dan başkası değildi.

Azur Benan kucağında iken poz veren Tarkan ve Azur Benan’ı ise Ozan Çolakoğlu fotoğrafladı.

O kareyi sosyal medyada paylaşan Çolakoğlu, fotoğrafın altına da “Bugün 1 Nisan benim doğum günüm. En güzel doğum günü hediyem Azur Benan 15 günlükken en yakın dostum Tarkan’ın kollarında” notunu düştü.

Bu fotoğraf ise, Azur Benan’ın basına yansıyan çekilmiş ilk fotoğrafı oldu.

Azur Benan’ı kontrole götüren ailesi, hastane çıkışında basın mensuplarının fotoğraf çektiğini fark edince de panikleyip, bebeğin yüzünü kapamaya çalışmış ancak bebeğin fotoğraflarını çekmelerini önleyememişlerdi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı