Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarkan konserinde teknik aksaklık

Tarkan konserinde teknik aksaklık

Kültür Sanat

Tarkan konserinde teknik aksaklık

Megastar Tarkan’ın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde, ikinci kez sahne aldı. Ünlü şarkıcının sahneye çıktığı esnada ise teknik bir sorun yaşanması nedeni ile ses sistemi ve sahne ledleri çalışmadı.

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde 1 hafta süre ile konser verecek olan, son çıkardığı ’10’ albümü ile de 400 bin gibi bir satış rakamını yakalayan megastar, geçtiğimiz akşam 1 haftalık konser’in ilkini verdi.

TEKNİK AKSAKLIK

Verdiği konserlerde özellikle görsel şovların üstünde durması ile bilinen Tarkan, sahnede iken teknik bir aksaklık yaşandı. Ses sistemi ve sahne ledleri çalışmadı.

DOLUNAY ETKİSİ

Şovunu o an istediği gibi sergileyemeyen Tarkan, “Günlerdir prova yapıyoruz. Çıkar çıkmaz ne ışıklar yandı, ne görüntümüz vardı. Bunun suçlusu Dolunay. Ben etkileniyorum ve inanıyorum. Kaç gündür ‘hırr’ diye geziyorum. Hoşgörün lütfen. Bazen böyle aksaklıklar oluyor. Önemli olan aramızdaki enerji ve sinerji” dedi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı