Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarık Mengüç Kutsal Topraklarda!

Tarık Mengüç Kutsal Topraklarda!

Magazin

Tarık Mengüç Kutsal Topraklarda!

Şakşuka şarkısı ile ünlenen şarkıcı Tarık Mengüç, Survivor 2017’nin ünlüler takımına katılmış, ancak adaya erken veda eden isimlerden biri olmuştu.

Zorlu mücadeleleri, açlıkla imtihanları ile zihinsel anlamda da yoran yarışma Survivor’a erken veda eden Tarık Mengüç, kutsal toprakları ziyaret etti.

Yarışmaya 7. haftaya veda etmesinin ardından, 3 aylara girerken kutsal topraklara giderek, çekilmiş fotoğrafını da sosyal medyadan paylaştı.

Medine’de çekilen fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan şarkıcı, İslam aleminin kandilini mübarek etmeyi de ihmal etmedi.

Tarık Mengüç, instagram hesabından yaptığı paylaşıma, “Yoktan var eden varlığından haberdar eden yaratıp imtihan eden imtihan edip sabır veren Allah’ın tüm müminlerinin kandili mübarek olsun” notunu düştü.

İşte paylaştığı o fotoğraf:


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı