Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tanyeli’nin evi görenleri şaşırtıyor

Tanyeli'nin evi görenleri şaşırtıyor

Magazin

Tanyeli’nin evi görenleri şaşırtıyor

Ünlü oryantel Tanyeli, yılın 6 ayını geçirdiği Avustralya-Sidney’de ki lüks evinden içinden dışarıda ki manzarayı kadraja alacak şekilde çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Sidney’in en ünlü caddesinde, deniz manzaralı bir evi olan dansöz Tanyeli, evinin fotoğrafını paylaştı. Tanyeli’nin evini gören takipçileri, evin Tanyeli’ne ait olduğuna inanamadı.

Fotoğraf’a yorum yapan bazı takipçileri bu ev gerçekten senin mi? bu kadar kazanıyor musun? gibi sorular yöneltti. Malum pek çok oryantel-dansöz gelip geçti, ancak hiç birinin olağanüstü kazançlar elde ettiğini gösteren bir yaşam tarzı medyaya yansımadı. Tanyeli’nin yurt dışında, deniz manzaralı lüks bir daire alması da bu nedenle takipçilerini şaşırttı.

Tanyeli yapılan bu yorumlara, “Nazar etme ne olur, çalış senin de olur. Yıllardır sahnelerde ter döktüm. Karşılığını aldım” diyerek, kazancını gayrımenkule yatırdığını belli etti.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı