Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tahsin Taşkın reklam çekimleri için Ordu’da idi

cumhurbaşkanı taklidi yapan oyuncu tahsin taşkın

Magazin

Tahsin Taşkın reklam çekimleri için Ordu’da idi

Dizi ve sinema oyuncusu olan Tahsin Taşkın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın taklidini en iyi kendisinin yaptığını iddia etti.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan MiNT Prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği “Seksenler” dizisinde oyunculuk yapmaya devam eden Tahsin Taşkın, reklam çekimi için gittiği Ordu’nun Fatsa ilçesinde yakınları ile bir araya geldi. Yaprak Dökümü, Doktorlar gibi birçok dizide oyunculuk yapan ve özellikle son yıllarda yaptığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın taklitleri ile büyük beğeni toplayan usta oyuncu, Fatsa ilçesine yabancı bir kişi olmadığı belirtirken çevresindekilerin isteği üzerine bir kez daha Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın taklidini yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini belirten Taşkın, “Taklitlerini yaparken gurur duyuyorum. Kendisinin en güzel taklidini de ben yapıyorum. Herkes tarafından söylenen bu. Bundan dolayı da çok mutluyum. Son 2-3 yıldır Cumhurbaşkanımızın taklidini yapmaya başladım. Birçok önemli kişinin de taklitlerini zaman zaman yapıyorum. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan genelde gündemde olduğu için gittiğim yerlerde kendisinin taklidini insanlar yapmamı istiyor. Ben de onları kırmıyorum. ‘Seksenler’ dizisinde aktif olarak rolüm devam ediyor. Dizi sektöründe birkaç olumsuz etkiler var, inşallah kısa zamanda geçecektir bu durum. Hükümetimiz başımızda ve her şeyle ilgili planları yapıyorlar. İstikrarlı yönetim devam edince her sektörde hareketlilik oluyor. Dizide oynadığım için şuan ikinci bir dizi de rol almıyorum. Dizi bittiğinde teklifler genel olarak değerlendirilir” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı