Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sylvester Stallone, Expendables kadrosundan ayrılıyor mu?

Sylvester Stallone, Expendables kadrosundan ayrılıyor mu?

Film Haberleri

Sylvester Stallone, Expendables kadrosundan ayrılıyor mu?

Aksiyon filmlerinin yıldızları ve Hollywood’un usta isimleri ile ilk olarak 2010 yılında vizyona giren Cehennem Melekleri, 3 seri film ile beyazperde de izleyici ile buluşmuştu.

Filmin 4. serisi ile ilgili hazırlıklar devam ederken, filmin yönetmenliğini de yapan Sylvester Stallone’nin, 4. filmde kadroda olmayacağı iddiaları konuşuluyor.

Daha önce 4. seride de filmin başrolünde yer alacağı belirtilmişken, şimdi ki iddialar ise Sylvester Stallone’nin, serinin 4. filminde oyuncu kadrosunda yer almayacağı yönünde.

Ekibi bir araya getirip, çekip çeviren Barney Ross karakterini canlandıran Sylvester Stallone’nin devam filminde olup olmayacağı da merak konusu oldu.

Deadline’da yer verilen habere göre, yaratıcı kadroda yapılan değişiklikler Stallone’nin bu kararı almasında ki ana neden. Yine de stüdyo başkanı Avi Lerner’in açıklaması filmin hayranlarını sevindirecek nitelikte oldu. Lerner’e göre, “aralarındaki sorun çözülemeyecek türden değil.”


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı