Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor’ın yarışmacısı kan revan içinde!

Survivor'ın yarışmacısı kan revan içinde!

Televizyon

Survivor’ın yarışmacısı kan revan içinde!

Dün akşam yayınlanan bölümü ile günün en çok izlenen yapımı olan Survivor’ın zorlu hayat şartları ve kıyasıya rekabetinde yarışmacılar sakatlanmaya devam ediyor.

Yarışmacıların dokunulmazlıkları ve ödülleri kazanmak yanı sıra elenmemek için üstün bir gayret sarfettiği Survivor’da yaşanan sakatlıklara yenisini eklenmeye devam ediyor.

Bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Survivor’ın yapımcısı Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından sadece bacakları görünecek şekilde bir fotoğraf paylaştı.

İki dizinden de kanlar aktığı görünen yarışmacının erkek olduğu anlaşılırken, adayın kim olduğunu ise paylaşmadı.

Oyun esnasında sakatlandığı tahmin edilen yarışmacının dizlerinin paramparça olmuş halini, kan görüntüsü yoğunlukta olduğu için siyah-beyaz yaparak ekleyen Acun Ilıcalı, fotoğrafa şu notu düştü:

“Survivor’da bugün büyük mücadele vardı, yarışmacıların hırsı başka bir boyuttaydı, geçmiş olsun. Fotoğrafın orijinalini koyamadım çok kan var ama müdahale edildi, durumu gayet iyi”


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı