Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor adasında gerginlik bitmiyor!

Survivor adasında gerginlik bitmiyor!

Televizyon

Survivor adasında gerginlik bitmiyor!

Dominik’te çekilen, Tv 8’in reyting rekortmeni yarışması Survivor’da gerilim son bulmuyor. 45. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümün tanıtımında ki yine kavga var!

Acun Ilıcalı’nın yarışmacıları ısrarla uyardığı ve fiziksel temasa kesinlikle karşı olduğunu belirtmesine rağmen, adada ki gerilim kuralların çiğnenmesine neden oluyor.

Gönüllüler takımı arasında yarışmacılar karşı karşıya gelirken, Berna’nın yarışmacılar ile tartışması adayı geriyor.

Ögeday’ı ittiği görülen Berna, daha sonra da Elif ile kavga ediyor ve birbiri ile itiştikleri görülüyor.

Sert bir şekilde tartışan Berna ve Elif’i takım arkadaşları ayırırken, Acun Ilıcalı’nın kavgadaki fiziksel temas için nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.

Bilindiği üzere Acun Ilıcalı, bu şekilde fiziksel temaslı müdahelelere karşı olarak biliniyor. Acaba bu temas nedeni ile adaylar diskalifiye edilir mi? merakı izleyicilerin kafasında soru işareti oluşturdu.

Survivor 45.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı