Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 3 Şubat Cuma 10.Bölüm Fragmanı Adaya Kim Veda Etti

Survivor 3 Şubat Cuma 10.Bölüm Fragmanı Adaya Kim Veda Etti

Dizi Haberleri

Survivor 3 Şubat Cuma 10.Bölüm Fragmanı Adaya Kim Veda Etti

Tv 8’in sevilen yarışması Survivor 2017 – 9.bölümünde eleme heyecanı vardı. Bir isim adaya veda ederken, Cuma günü yayınlanacak olan Survivor 2017 10.Bölüm Fragmanı da iki takım arasında devam eden rekabeti gözler önüne seriyor.

Survivor’da elenip, hayallerini arkada bırakıp adaya veda eden isim belli oldu. Oldukça gergin bir günün yaşandığı Dominik’te ünlüler’den Serhat Akın ve gönüllüler’den Eser West arasında kavga yaşandı.

Eser’in tehditvari cümlesine, Adayı bekleme şimdi gel diyen Serhat Akın’ı ve Eseri, takım arkadaşları ise araya girip ikiliyi ayırmak için yoğun çaba sarfetti.

Elenme korkusu saran isimlerden Erdi’de elenmemek için kulis yaparken, Yiğit, Elif ve Gökhan ile görüştü.

Önce ki bölümde rahatsızlanan İlhan Mansız için ise kalp krizi geçirdiği iddiaları magazin gündemini sarsarken, programdan ayrıldığı iddialarına ilişkinde bir açıklama henüz gelmedi

Yarışmaya veda eden isim ünlüler takımından Seda oldu.

Survivor 2017 10.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı