Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 29 Ocak Pazar 7.Bölüm Fragmanı Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 29 Ocak Pazar 7.Bölüm Fragmanı Dokunulmazlık Oyunu

Televizyon

Survivor 29 Ocak Pazar 7.Bölüm Fragmanı Dokunulmazlık Oyunu

Tv 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışması Survivor 2017 – 6.bölümü ile ekranlara geldi. İnanılmaz bir dokunulmazlık mücadelesinin yaşandığı bölüm sonrası yeni bölümde neler olacağı konusunda yayınlanan Survivor 2017 7.Bölüm Fragmanı büyük ilgi gördü.

Survivor’da gerilim dinmiyor. Bugün ekranlara gelen 6.Bölümde, ünlüler takımında yer alan Milli Güreşçi Adem, takım içerisinde ki arkadaşları ile tartışmaya devam etti.

Sedat yanı sıra, Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın ile de tartışan Adem, dokunulmazlık oyunu gerginliğinin üstüne, tartışmaları ile takımı germeye devam etti.

Gönüllüler takımında yer alan Kısmetse Olur’un eski adayı Eser West, denize açılıp yaşadığı siniri bas bas bağırarak kendisini sakinleştirmeye çalıştı.

Ünlüler ve Gönüllüler arasında yaşanan dokunulmazlık oyunda herkes elinden gelen gayreti gösterirken, mücadele esnasında sakatlık yaşayıp acıyla bağıran yarışmacılar da panik yarattı.

Ogeday, Survivor’da en önemli ödül sayılan, her şeyin yalan, onun gerçek olduğu ‘Dokunulmazlık Oyunu’ sonucu da dokunulmazlığı elde ederek rahat bir nefes aldı. Eleme listesine giren iki isim de Denisa ve Nedim oldu.

Survivor 7.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı