Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 2017’in Ünlüler ekibinin yeni 3 ismi de belli oldu

survivor 2017 3 ünlü isim daha belli oldu

Televizyon

Survivor 2017’in Ünlüler ekibinin yeni 3 ismi de belli oldu

Survivor 2017 yarışmasının yapımcı ve sunuculuğunu yapan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor’ın yeni sezonunda ünlüler ekibinde yer alacak üç ismi daha açıkladı.

Ünlüler’de yer alacak ve daha önce kimler olduğu açıklanan 3 ismin üzerine, Acun Ilıcalı, Survivor 2017’de ünlüler’in tarafında yarışacak 3 yeni ismi sosyal medya üzerinden açıkladı.

“Şakşuka Tarık olarak bilinen sevilen şarkıcı Tarık Mengüç, Yaprak Dökümü dizisi oyuncularından Seda Demir ve Ünlü DJ Berna Öztürk de Survivor 2017 kadrosunda. Kendilerine başarılar dileriz.”

Böylece daha önce açıklanan Furkan Kızılay, İlhan Mansız ve Serhat Akın’dan sonra Survivor ünlüler takımındaki 6 yarışmacı isim belli olmuş oldu.

İşte Acun Ilıcalı’nın sosyal medya üzerinden yaptığı o paylaşım:

acun ılıcalı survivor 2017 yarışmacı duyurusu


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı