Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 2017 6.Bölüm 28 Ocak Cumartesi Fragmanı Furkanın İsyanı

Survivor 2017 6.Bölüm 28 Ocak Fragmanı Sürpriz Bölüm

Televizyon

Survivor 2017 6.Bölüm 28 Ocak Cumartesi Fragmanı Furkanın İsyanı

Survivor’da ünlüler ve gönüllüler arasında ki mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın 4 günü yayınlanan programın yarın yayınlanacak yeni bölümü için Survivor 2017 6.Bölüm fragmanı yayınlandı, Ödül ne olacak ve hangi takım kazanacak?

Survivor da bu hafta sürpriz bir bölüm eklendi. Normalde Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günleri yayınlanması planlanan Survivor 2017 5.Bölüm ile Cuma günü ekranlara geldi.

Tv 8’de yeni dönem Survivor’ın başlaması ile birlikte, eskiden olduğu gibi büyük bir izlenme elde eden Survivor 2017, yayınlandığı günlerde de çoğunlukla reyting lideri olurdu.

Ünlüler ve Gönüllüler arasında ödül için yapılacak mücadele yine nefesleri kesecek gibi görünüyor. Herkes elinden gelen performansı sergilerken, zayıf halkalarda takımlarını güçsüz bırakıyor.

Geçtiğimiz hafta yapılan Ada Konsey’inde 4 isim eleme listesine eklenmiş, 3 yedek aday belirlenmişti.

Eleme listesinde yer alan Fulya Şahin ise Survivor 2017’e ilk veda eden isim olmuştu.

Survivor 2017 6.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı