Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sümela’nın Şifresi 3’ün fragmanına büyük ilgi

Film Haberleri

Sümela’nın Şifresi 3’ün fragmanına büyük ilgi

Ocak ayının ortalarında yayınlanan Sümelanın Şifresi 3 filminin fragmanı büyük ilgi görüyor. Karadeniz komedisinin tanıtım fragmanı bugüne kadar 500 binin üzerinde izlenme elde etti.

Sümela'nın Şifresi 3'ün fragmanına büyük ilgi

Adem Kılıç’ın yönetmenliğini, Yılmaz Okumuş’un da senaryosunu yazdığı bir Karadeniz komedisi olan devam filmininin 3. serisinin adı Cünyor Temel olarak belirlenmişti.

Filmin kadrosunda, Çetin Altay, Eren Hacısalihoğlu, Ayşegül Günay, Eren Vurdem, Salih Kalyon, Buket Çelik ve Hidayet Erdinç’in yer alıyor.

7 Nisan’da vizyona girecek olan film’in fragmanı, sosyal paylaşım platformu üzerinde 500 bin’in üzerinde izlenme elde etti.

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Konusu:

Cünyor Temel, tıpkı babası Temel Sözer gibi kısmetsiz ve hayalperest bir Trabzonludur. Babasından kalan 10 milyon lira borcu, reddi miras şansı varken ‘bari öteki dünya da alacaklılarla boğuşmasın’ diye kabul eden Cünyor Temel, şehrin en büyük müteahhiti Cemal Karkas’ın Arap ortağı Cabir El Kurabiyye ile birlikte girdiği Hamsiland Towers inşaatına karşı çıkmaktadır. Çünkü bu inşaat, Trabzon ve Trabzonsporlular için çok önemli olan tarihi bir semt sahasının üzerine kurulacaktır.

Şehrin geri kalanı gibi sessiz kalmayı reddeden Cünyor Temel, arkadaşları Şato ve Oğuzubillah ile birlikte bu inşaatı durdurma ve tarihi önemdeki bu toprak sahayı kurtarma planı yaparlar. Plan; Cabir El Kurabiyyye’yi kaçırmak, onu kimsenin bulamaması için Trabzon yaylalarında birkaç gün misafir etmek, bu süre de Temel’in Cabir El Kurabbiye kılığına girerek, Cemal Karkas’la görüşmesi ve bu inşaatı birkaç sene geri atmayı kabul ettirmesini içermektedir. Temel’in sevdiği kızın trilyonluk inşaat işini bozduğu müteahhit Cemal Karkas’ın kızı çıkması da işleri iyice karıştırır..

Loading the player...
Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı