Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel’den ilk fragman geldi

Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel'den ilk fragman geldi

Film Haberleri

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel’den ilk fragman geldi

Yönetmenliğini Adem Kılıç’ın yaptığı, filmin devam halkası olan, Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel filminden ilk fragman yayınlandı.

<

Sümela’nın Şifresi serisinin üçüncü filmi olan ‘Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel’ filmi için tanıtım videosu yayınlandı.

Yönetmenlik koltuğunda Adem Kılıç’ın oturduğu filmin ilk fragmanında, filmden bir sahne yerine “Neden Cünyor?” sorusuna cevap veriliyor.

Filmin üçüncü serisinde, ilk ikisinden farklı olarak Baba Temel’in (Alper Kul) yerine, maceraya oğlu Temel devam ediyor.

Senaryosunu Yılmaz Okumuş’un kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Çetin Altay, Eren Hacısalihoğlu, Ayşegül Günay, Eren Vurdem, Salih Kalyon, Buket Çelik ve Hidayet Erdinç yer alıyor.

Sümelanın Şifresi 3: Cünyor Temel filminin konusu ise kısaca şöyle: Cünyor Temel, tıpkı babası Temel Sözer gibi kısmetsiz ve hayalperest bir Trabzonludur. Babasından kalan 10 milyon lira borcu, reddi miras şansı varken ‘bari öteki dünya da alacaklılarla boğuşmasın’ diye kabul eden Cünyor Temel, şehrin en büyük müteahhiti Cemal Karkas’ın Arap ortağı Cabir El Kurabiyye ile birlikte girdiği Hamsiland Towers inşaatına karşı çıkmaktadır. Çünkü bu inşaat, Trabzon ve Trabzonsporlular için çok önemli olan tarihi bir semt sahasının üzerine kurulacaktır. Şehrin geri kalanı gibi sessiz kalmayı reddeden Cünyor Temel, arkadaşları Şato ve Oğuzubillah ile birlikte bu inşaatı durdurma ve tarihi önemdeki bu toprak sahayı kurtarma planı yaparlar. Plan; Cabir El Kurabiyyye’yi kaçırmak, onu kimsenin bulamaması için Trabzon yaylalarında birkaç gün misafir etmek, bu süre de Temel’in Cabir El Kurabbiye kılığına girerek, Cemal Karkas’la görüşmesi ve bu inşaatı birkaç sene geri atmayı kabul ettirmesini içermektedir. Temel’in sevdiği kızın trilyonluk inşaat işini bozduğu müteahhit Cemal Karkas’ın kızı çıkması da işleri iyice karıştırır..

Loading the player...
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı