Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şükrü Özyıldız yeni dizisi için bambaşka biri oldu

Şükrü Özyıldız yeni dizisi için bambaşka biri oldu

Dizi Haberleri

Şükrü Özyıldız yeni dizisi için bambaşka biri oldu

Derin Sular ve devamında Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde ki Toprak rolü ile oyunculuğa adım atan yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, Çoban Yıldızı dizisi için bambaşka biri oldu.

Bu diziler sonrası, Çalıkuşu ve Uçurum dizisi ile oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Özyıldız, Star Tv’de yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisinde kariyerinin zirvesine çıkmıştı.

Bu dizi sonrasında Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve Kış Güneşi dizisinde boy gösteren oyuncu, şimdiler de Fox Tv’de ekranlara gelecek yeni dizi ile meşgul durumda.

Selin Şekerci ile başrolü paylaştığı Çoban Yıldızı dizisi içim imaj değişikliğine giden yakışıklı oyuncuyu görenler tanıyamıyor.

Çoban Yıldızı dizisinde daha önce ki yer aldığı projelerden daha farklı bir karakterle izleyeceğimiz Özyıldız büyük bir hayran kitlesine de sahip.

Yakışıklı oyuncunun çalışmaları devam eden yeni dizisi Fox Tv ekranlarında yakında başlayacak!

Şükrü Özyıldız’ın yeni hali:

şükrü özyıldız yeni imajı


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı