Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şükrü Özyıldız ‘Evlilik’ için ne dedi?

Şükrü Özyıldız 'Evlilik' için ne dedi?

Magazin

Şükrü Özyıldız ‘Evlilik’ için ne dedi?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan, ilk bölümü itibari ile Perşembe günlerinin en çok izlenen dizisi olarak, büyük bir çıkış yayınlayan Çoban Yıldızı dizisinin başrol oyuncusu stilist sevgilisi ile evleniyor mu?

Geçtiğimiz aylarda stilist sevgilisi Rabia Yaman’a 120 bin TL değerinde taktığı yüzük ile gündeme gelen Şükrü Özyıldız ve Rabia Yaman çiftinin ilişkisi evliliğe doğru ilerliyor.

Geçtiğimiz gece sevgilisi Rabia Yaman ile bir davete icabet eden başarılı oyuncunun, yeni dizisi için kestirdiği saçlarına hala alışılamadı.

Magazin muhabirleri ile kısa bir süre sohbet eden Şükrü Özyıldız, ilişkisi ile sorulan soruları da yanıtladı.

Stilist Yaman’ın daha önce parmağında ki tek taş yüzük ile çekilmiş fotoğrafının sosyal medyada paylaşılması ardından, evlilikleri yakın diye nitelenmişti.

Şükrü Özyıldız’da kendisine yöneltilen, ‘Evlilik teklif ettiniz mi?’ sorusuna “Şimdilik bu konuda konuşmayalım. Kısmet” yanıtını vermekle yetindi.

Ev hazırlıkları sorulduğunda da “Ev işi tamam. Evimiz var, sorun yok” diyerek, sohbeti sonlandırdı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı