Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şükran Ovalı’dan ‘Çınar’ paylaşımı

Şükran Ovalı'dan 'Çınar' paylaşımı

Magazin

Şükran Ovalı’dan ‘Çınar’ paylaşımı

Caner Erkin’in Ocak ayında evlendiği oyuncu eşi Şükran Ovalı, sosyal medyadan, eşinin Asena Atalay’dan olan oğlu Çınar’ın fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Geçtiğimiz akşam doğum günü nedeni ile Caner Erkin’in bir mekan kapatıp, yakın dostlarının davetinde yeni yaşını kutlayan Şükran Ovalı, evde çekilmiş bir kareyi sosyal medyaya yükledi.

Güzel oyuncu, Caner Erkin’in eski eşinden olan oğlu Çınar ile ilgili ilk kez bir paylaşımda bulunurken, eşinin oğlunun oyun oynarken ki fotoğrafını paylaştı.

Caner Erkin, eski eşinin kendisine devamlı icra göndermesi ve yaptığı açıklamalar sonrasında, oğlunun velayetini almak için başvuracağını açıklamıştı.

Velayet tartışmalarının yaşandığı şu süreçte Ovalı’nın bu paylaşımı, Çınar’ı almaya hazırlık olarak yorumlandı.

Caner Erkin, oğlunu geçtiğimiz günlerde Şükran Ovalı ile tanıştırıp, ‘yeni eşim’ diyerek Şükran Ovalı ile oğlunu kaynaştırmıştı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı