Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Star Wars serisinin yeni filminin adı açıklandı

Star Wars serisinin yeni filminin adı açıklandı

Film Haberleri

Star Wars serisinin yeni filminin adı açıklandı

Dünya’nın en çok beğenilen ve izlenen film serileri arasında yer alan Star Wars (Yıldız Savaşları) serisinin yeni film adı resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu.

Kurgusal bir galakside gerçekleşen Yıldız Savaşları’nın beklenen yeni filminin adı belli oldu. Star Wars’a ait resmi twitter hesabından yeni film adı açıklandı.

Star Wars hayranlarının merakla beklediği yeni filmin adı Star Wars: The Last Jedi olarak açıklandı.

25 Mayıs 1977’de Star Wars (Yıldız Savaşları) adı ile başlayan ve son olarak Türkiye’de Yıldız Savaşları: Bölüm VII – Güç Uyanıyor filmi ile 17 Aralık 2015’de vizyona giren filmin yönetmenliğini J.J. Abrams üstlenmişti.

Bu yılda Aralık ayında izleyicileri ile buluşacak olan yeni film Star Wars: The Last Jedi’nin 17 Aralık 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

İşte resmi hesaptan yapılan o duyuru:


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı