Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Söz yeni sezon tarihi belli oldu! Söz Ne zaman Başlıyor?

Söz yeni sezon tarihi belli oldu! Söz Ne zaman Başlıyor?

Dizi Haberleri

Söz yeni sezon tarihi belli oldu! Söz Ne zaman Başlıyor?

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Söz için geçtiğimiz günlerde yayınlanan 2.sezon için ilk tanıtım sonrasında, dizi için yeni sezonda ekrana gelecek olan 13. bölüm için 2. bir fragman daha yayınlandı.

Star Tv’nin büyük bir beğeni ile takip edilen dizisi Söz’ün, yeni sezonu için yayınlanan 2.fragmanı ile birlikte dizinin yeni sezon tarihi de ortaya çıktı. Söz, ikinci sezonu ile 18 Eylül Pazartesi günü devam edecek.

2. fragman’da Çolak’ın kaçırıldığı görülürken, ülke yangın yerine dönüyor. Mehmet Özgür’ün canlandırdığı karakter, Çolak ile bir mezarda bir araya geldiği görülürken, dizinin bir diğer sürprizi Cihan Ünal’ın sahnesi ise daha gizemli bir şekilde, hangi safta olduğunu belli etmeden sahneleniyor.

Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat ve Serhat Kılıç’ın başrollerini paylaştığı, yeni sezonda Cihan Ünal, Ezgi Çelik ve Mehmet Özgür’ün dahil olduğu söz, 13. bölümü ile 18 Eylül Pazartesi günü Star Tv ekranlarında olacak.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı