Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Söz dizisinden 5 dakikalık ön tanıtım geldi

Söz dizisinden 5 dakikalık ön tanıtım geldi

Dizi Haberleri

Söz dizisinden 5 dakikalık ön tanıtım geldi

3 Nisan 2017 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında başlayacak olan, ve bu yıla damga vurması beklenen Söz dizisinden 5 dakikalık bir video paylaşıldı.

TIMS & B Yapım’ın ortak yapımı ile ekranlara gelecek olan, en büyük medya prodüksiyonuna sahip Söz dizisi için, 5 dakikalık süreli bir ön tanıtım yayınlandı.

Terör faciası Üsteğmen Yavuz’un hayatını değiştiriyor

İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.

Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor

Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir.

Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı