Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Songül Öden açılıp saçıldı

Songül Öden açılıp saçıldı

Magazin

Songül Öden açılıp saçıldı

Güzel oyuncu Songül Öden, geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Sinema Yazarları Derneği’nin 49. ödül töreninde giydiği kıyafetle büyük beğeni toplarken, ilk kez bu kadar cesur bir kıyafet tercihinde bulundu.

SİYAD’ın 49’uncusu düzenlenen ödül töreninde aday gösterilen ancak ödül alamayan Songül Öden, gecede giydiği kıyafet ile göz doldururken, tüm dikkatleri de üzerinde topladı.

Oldukça cesur bir kıyafet giyen Öden’in, kıyafetinde ki derin yırtmaç ve sırt dekoltesi, gece boyunca tüm gözlerin üzerinde olmasını sağladı.

Kara Sevda’da başarılı bir oyunculuk sahneleyen usta oyuncu Kerem Alışık ile bir süre önce ayrılan Öden, ayrılık sonrası ‘açılıp saçıldı’ denmesine neden oldu.

İkili arasında kıskançlık krizi yaşandığı iddiaları magazin gündemine düşmüş, hatta Alışık’ın Songül Öden’e tokat attığı iddiaları gündeme düşmüştü.

Öden geçtiğimiz günlerde de Dubai’de Laha dergisine röportaj vererek, samimi açıklamalarda bulunmuştu.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı