Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Soner Sarıkabadayı, Murat Boz ile ikizini buldu

Soner Sarıkabadayı, Murat Boz ile ikizini buldu

Magazin

Soner Sarıkabadayı, Murat Boz ile ikizini buldu

Ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı ve yakın dostu şarkıcı Murat Boz’un birlikte çekildikleri bir fotoğrafın taklit edildiğini gördü. Taklit fotoğraf ile kendi fotoğraflarında ki benzerliği fark eden Kabadayı, fotoğrafı hesabından paylaştı.

Murat Boz ile yakın arkadaş olan Soner Sarıkabadayı, iki ismin birlikte çekildiği fotoğrafın birebir aynı pozunun taklit edildiğini ve benzerliği görünce Murat Boz’u etiketleyerek, bu fotoğrafı takipçileri ile paylaştı.

Taklit resimde Soner Sarıkabadayı yerinde olan kişinin Sarıkabadayı’ya olan benzerliği ise, hangisi gerçek? sorularının sorulmasına neden oldu.

İki fotoğrafı bir araya getiren Soner Sarıkabadayı, fotoğrafı sosyal medyadan paylaşırken, kendileri sol tarafta yer aldığı halde, sağda ki biz diyerek takıldı.

Kabadayı’nın bu paylaşımı ise takipçilerini güldürürken, paylaşıma beğeni ve yorum yağdı.

sağdakiler biz @muratboz

Soner Sarıkabadayı (@sonersarikabadayi)'in paylaştığı bir gönderi ()


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı